IO4 ePassport thumb skTento elektronický sprievodca následnou starostlivosťou bol navrhnutý tak, aby zahŕňal všetky výhody pravidelnej následnej starostlivosti s dôrazom na osobnú alebo virtuálnu mobilitu.

IO3 ePassport thumbElektronický zápisník bol vytvorený s cieľom zabezpečiť podporu a kontakt medzi organizáciami a účastníkmi.

globers handbook thumb web

Projekt o sociálnom emocionálnom učení a globálnom občianstve.

 

 

io2 thumb

Táto príručka sa zameriava na prípravnú fázu mobility. Sú v nej zhromaždené príslušné metódy a nástroje a organizácie v nej nájdu aj osvedčené postupy, ako vykonávať online prípravné školenia pre účastníkov.

 

io2 thumb

Táto príručka vznikla po zrealizovaní projektu "Zdravie, čo sa hanbíte opýtať". Sú v nej zhromaždené príslušné metódy a nástroje ako vudelávať na tému Zdravia. Všetky aktivity boli otestované počas realizácie projektu.

epassport io1 thumb skPrvý výstup projektu ePassport je pripravený na stiahnutie. Nech sa páči.

 

 

 

standing against racism thumbnailTáto príručka poskytuje koncepcie a metódy, ktoré majú zamestnanci používať v organizáciách pre mládež a dobrovoľníckych služieb. Tieto činnosti poskytujú fórum, na ktorom možno identifikovať a napadnúť rasistické postoje a ich škodlivé účinky. 
Príručka je v angličtine.

Sprístupňujeme naše logo na stiahnutie, pokiaľ vytváraš akýkoľvek propagačný materiál a potrebuješ naše logo. Môžeš si vybrať aj inverzné zobrazanie

keric 300 DPikeric INVERT 300 DPi

kvizPokiaľ chceš prezentovať Slovensko trochu inak a svojich zahraničných priateľov aj trochu vzdelať o našej krajine, tak sme vám na pomoc pripravili kvíz. Je vytvorený interaktívne, tak ak ho chceš využiť aj tak, tak nám napíš a pošleme ti ho vo forme powerpointovej prezentácie.