220616 globers web thumb

KERIC počas 5 dní hostil 6 zástupcov partnerských organizácií, aby zostavili príručku Globers na prípravu globálnych občanov. 

standing against racism thumbnailTáto príručka poskytuje koncepcie a metódy, ktoré majú zamestnanci používať v organizáciách pre mládež a dobrovoľníckych služieb. Tieto činnosti poskytujú fórum, na ktorom možno identifikovať a napadnúť rasistické postoje a ich škodlivé účinky. 
Príručka je v angličtine.

Sprístupňujeme naše logo na stiahnutie, pokiaľ vytváraš akýkoľvek propagačný materiál a potrebuješ naše logo. Môžeš si vybrať aj inverzné zobrazanie

keric 300 DPikeric INVERT 300 DPi

kvizPokiaľ chceš prezentovať Slovensko trochu inak a svojich zahraničných priateľov aj trochu vzdelať o našej krajine, tak sme vám na pomoc pripravili kvíz. Je vytvorený interaktívne, tak ak ho chceš využiť aj tak, tak nám napíš a pošleme ti ho vo forme powerpointovej prezentácie.

 

kericprezentaciaPokiaľ ste v zahraničí alebo máte stretnutie so zahraničnými partnermi a chcete im porozprávať o KERICu, môžete použiť aj túto prezentáciu. Je aktuálna k 06. 04. 2018.

 

Pokiaľ ste v zahraničí alebo máte stretnutie so zahraničnými partnermi a chcete im porozprávať o KERICu, môžete použiť aj túto prezentáciu. Je aktuálna k 06. 04. 2018.