Workshopy a školenia

SEL 1 web thumbSociálno-emocionálne hodnoty, postoje a sociálne zručnosti, ktoré umožňujú účinný psychosociálny a fyzický rozvoj ...

 

zdravie thumb webProjekt zameraný na duševné zdravie dospievajúcich vo veku 13 až 18 rokov realizovaný vďaka podpore programu Erasmus+ (Rada Európy).

1Aktivita vymyslená dobrovoľníkmi pre deti základných škôl ZŠ Komenského a ZŠ Horelica

escape room

V januári 2021, keď sme mali po Vianociach začať pracovať a zistili sme, že Slovensko je v tvrdom lockdowne a spolupráca so školami bude prebiehať iba online, snažili sme sa nájsť riešenie, ako urobiť pre školy niečo nové, inšpiratívne, zaujímavé a edukatívne.

escalator

Si vo veku od 18 do 30 rokov a máš nápad ako zlepšiť okolie vo svojom meste alebo na dedine, ale nemáš na to financie a nevieš ako o ne požiadať?

Prihlás sa na online školenie ESCalátor, na ktorom sa naučíš ako vytvoriť z nápadu projekt, ako vytvoriť rozpočet a všetky kroky na to, aby bol tvoj projekt úspešný.

International christmas thank you instaAko každý rok sme ani v decembri 2020 nezanevreli na jednu z najdlhších tradícií v KERICu a zorganizovali Medzinárodné Vianoce.

time management V utorok 23.9. ste mali možnosť pozrieť si a vypočuť si prednášku od uznávaného mentora a osobného kouča Mgr. Martina Petríka na tému Time Managementu. 

DSCF4999.resized.resized Tri dni plné #rešpektu a poznávania samého seba a ľudí okolo nás. 

thumb

Opäť sme začali spolupracovať so školami!!!

thumb

Naši dobrovoľníci nie sú len v KERICu, ale robia dobrovoľnícku činnosť aj mimo - v športových kluboch, v sociálnych oraganizáciách, atď.