Workshopy a školenia

účastníci si robia selfie na pamiatku

Od 15. do 22. júna sa na Slovensku, na chate Ľadonhora, konala každoročná KERICová mládežnícka výmena, financovaná z programu Erasmus+ a organizovaná dobrovoľníkmi z Kericu . Zúčastnilo sa jej 35 účastníkov z Lotyšska, Portugalska, Talianska a Slovenska s cieľom zvýšiť povedomie o svete a sebe samom.

 

ucenie je in letny special thumb webPo úspešnej konferencii pre učiteľov s názvom "Učenie je IN", ktorá bola uskutočnená v marci 2023, sme sa rozhodli pokračovať a ukončiť školský rok letným seminárom s názvom "Učenie je IN – letný špeciál".

web thumb konferenciaČo si o konferencii Učenie je IN myslia jej účastníci? Aj o tom sa môžete dočítať v článku od laurene GEORGEAULT, našej dobrovoľníčky z Francúzka.

220718 youth exchange thumb web

Naša dobrovoľníčka zo Španielska Cris sa s vami podeli o svoje zážitky a emócie z našej tohtoročnej mládežníckej výmeny, ktorú s našou dobrovoľníčkou z Nemecka Ali spolu organizovali.

220531 apv thumb webTím KERIC v spolupráci s našimi partnermi z Talianska, Portugalska a Turecka pripravuje mládežnícku výmenu o pohode a duševnom zdraví, ktorá sa uskutoční 20. až 26. júna 2022.

 

SEL 1 web thumbSociálno-emocionálne hodnoty, postoje a sociálne zručnosti, ktoré umožňujú účinný psychosociálny a fyzický rozvoj ...

 

1Aktivita vymyslená dobrovoľníkmi pre deti základných škôl ZŠ Komenského a ZŠ Horelica

escape room

V januári 2021, keď sme mali po Vianociach začať pracovať a zistili sme, že Slovensko je v tvrdom lockdowne a spolupráca so školami bude prebiehať iba online, snažili sme sa nájsť riešenie, ako urobiť pre školy niečo nové, inšpiratívne, zaujímavé a edukatívne.

escalator

Si vo veku od 18 do 30 rokov a máš nápad ako zlepšiť okolie vo svojom meste alebo na dedine, ale nemáš na to financie a nevieš ako o ne požiadať?

Prihlás sa na online školenie ESCalátor, na ktorom sa naučíš ako vytvoriť z nápadu projekt, ako vytvoriť rozpočet a všetky kroky na to, aby bol tvoj projekt úspešný.

International christmas thank you instaAko každý rok sme ani v decembri 2020 nezanevreli na jednu z najdlhších tradícií v KERICu a zorganizovali Medzinárodné Vianoce.