Novinky

Small Big Change Instagram Post Square

Počas projektu NÁŠ SVET, podporeného programom Erasmus+, skupiny mladých ľudí z Kene, Estónska, Nigérie a Slovenska realizovali tieto "Malé Veľké Zmeny" vo svojej komunite ako výsledok prebiehajúcej virtuálnej výmeny. 

dobrobeh thumbAko sa to podarilo, komu a prečo.

epassport cadca thumbStretnutie sa konalo v Čadci 21. - 22. marca. 

spolocna fotka celeho keric tímu 2023 lenka lenka ivka mirka elenka vlada simonPre občianske združenie je to požehnaný vek. Tento čas je plný príbehov ľudí, ktorí sa počas tých 20 rokov s KERICom spájali.

Position Paper v.6 1.pdf Instagram Post SquareKonzorcium sa zameriava na tému inklúzie, najmä na riešenie inklúzie skupín mladých ľudí, ktorí sa ocitli vo veľmi komplikovaných situáciách a mohli by na svojej životnej ceste profitovať z potenciálnej účasti v programe EZS alebo Erasmus Plus.

mentor host familyByť mentorom či hostiteľskou rodinou je jedinečná šanca ako sa dostať do medzinárodnej komunity aj tu u nás, v našej malinkej Čadci. Netreba si pod tým predstavovať nič zložité.

316706774 1081422292532004 8005578614229927552 nPo troch rokoch spolupráce s partnermi z Talianska, Spanielska, Belgicka, Dánska a Macedónska sme sa dopracovali až k záverečnému stretnutiu projektu DEE-GEAYS...

8 people sitting around the table looking at the presentation by dataprojector about the projectPrvý deň sa na tomto stretnutí pripomienkovala "ePríručka pre online školenie pred odchodom", výstup z projektu IO2.

 

tyzden dobrovolnictvaTýždeň dobrovoľníctva (16.-22.9.2022) prináša rôznorodé dobrovoľnícke aktivity pre širokú verejnosť na celom Slovensku

 

odlavickovanie thumbPrvý ročník Odlavičkovania Lavičky máme za sebou. Prídeš aj budúci rok?