Jazykové kurzy 

 Skoč na obsah: 

languageKaždoročne otvárame celoročné jazykové kurzy pre rôzne vekové kategórie. Pre deti od 8-15 rokov (2. ročník ZŠ) máme detskú angličtinu DANJ A-F.

Každú skupinu do 10 detí vedú dvaja lektori, mladý človek zo zahraničia a slovenský študent s výbornou angličtinou (vyššie skupiny učia dvaja zahraniční). Cieľom týchto angličtín je deti rozrozprávať, doplniť školské vzdelávanie, aby mali angličtinu radi a vedeli, prečo sa ju učia.

Pre starších máme dospelácke angličtiny, ktoré vyučuje Ivka Hrušková a sú zamerané na konverzáciu a trvalé zlepšovanie si angličtiny. Sú vedené tak, aby to bolo nielen vzdelávacie, ale najmä príjemné stretnutie učiteľa a "spolužiakov".

Podľa toho, z akých krajín k nám prídu dobrovoľníci v danom roku, otvárame aj ďalšie kurzy. Tento rok je to angličtina, francúština, nemčina a španielčina. Tieto kurzy sú vedené našimi dobrovoľníkmi a sú zamerané tiež najmä na konverzáciu a zoznámenie sa s krajinou dobrovoľníka.

View the embedded image gallery online at:
https://www.keric.sk/sk/rozvrh-kurzov#sigProId2cd63bedfe

Kurzy v KERICu prebiehajú jedenkrát týždenne 90 minút. Cena je 100 za detské kurzy a kurzy iných jazykov a 220 za kurzy dospeláckej angličtiny za rok.

Snažíme sa podporovať rodiny aj jednotlivcov v učení sa cudzích jazykov, preto pri kúpe viac ako jedného kurzu máte zľavu 10%.

Snažíme sa vychádzať každému v ústrety, keď môžete prísť iba na pár mesiacov alebo potrebujete individuálne hodiny, riešenie vždy nájdeme.

Neváhajte a vyplňte prihlášku na jazykové kurzy v školskom roku 2023/2024.

 

 

 

 

Rozvrh hodín - školský rok 2023/2024

Rozvrh bude určený v septembri.

   *S1 - Seminárka 1   *K1 - Le Petit Café 1   *K2 - Le Petit Café 2 *S2 - Seminárka 2     *kontakty na dobrovoľníkov

jazykové kurzy zapis web 2023Prebehne 🗓11.-13. septembra od 14:00 – 16:30.

Language courses instaV školskom roku 2022/2023 budeme mať angličtinu pre deti od 8 rokov. Nemčinu, francúzštinu, španielčinu a taliančinu vedenú našimi zahraničnými dobrovoľníkmi a angličtinu pre dospelých vedenú Ivkou Hruškovou.