Jazykové kurzy

Kurzy slovenčiny/Курси словацької

Kurzy slovenčiny sú určené pre všetkých, ktorý sa chcú naučiť po slovensky. Netreba vôbec vedieť po slovensky. Začíname utorok 7. júna o 17:00 v KERICu a budú bývať dvakrát do týždňa utorky a štvrtky. (Nábrežie 1351, 02201, Čadca)

Курси словацької мови призначені для всіх, хто хоче вивчити словацьку. Словацьку знати зовсім не потрібно. Ми починаємо у вівторок, 7 червня о 17:00 у KERIC і будемо жити двічі на тиждень по вівторках та четвергах. (Nábrežie 1351, 02201, Čadca)

 

 Skoč na obsah: 

languageKaždoročne otvárame celoročné jazykové kurzy pre rôzne vekové kategórie. Pre deti od 7-15 rokov (2. ročník ZŠ) máme detskú angličtinu DANJ A-F.

Každú skupinu do 10 detí vedú dvaja lektori, mladý človek zo zahraničia a slovenský študent s výbornou angličtinou (vyššie skupiny učia dvaja zahraniční). Cieľom týchto angličtín je deti rozrozprávať, doplniť školské vzdelávanie, aby mali angličtinu radi a vedeli, prečo sa ju učia.

Pre starších máme dospelácke angličtiny, ktoré vyučuje Ivka Hrušková a sú zamerané na konverzáciu a trvalé zlepšovanie si angličtiny. Sú vedené tak, aby to bolo nielen vzdelávacie, ale najmä príjemné stretnutie učiteľa a "spolužiakov".

Podľa toho, z akých krajín k nám prídu dobrovoľníci v danom roku, otvárame aj ďalšie kurzy. Tento rok je to angličtina, francúština, nemčina, španielčina, ruština a portugalčina. Tieto kurzy sú vedené našimi dobrovoľníkmi a sú zamerané tiež najmä na konverzáciu a zoznámenie sa s krajinou dobrovoľníka.

View the embedded image gallery online at:
https://www.keric.sk/sk/rozvrh-kurzov#sigProId2cd63bedfe

Kurzy v KERICu prebiehajú jedenkrát týždenne 90 minút. Cena je 90 € za detské kurzy a kurzy iných jazykov a 190 € za kurzy dospeláckej angličtiny za rok.

Snažíme sa podporovať rodiny aj jednotlivcov v učení sa cudzích jazykov, preto pri kúpe viac ako jedného kurzu máte zľavu 10%.

Snažíme sa vychádzať každému v ústrety, keď môžete prísť iba na pár mesiacov alebo potrebujete individuálne hodiny, riešenie vždy nájdeme.

Neváhajte a vyplňte prihlášku na jazykové kurzy v školskom roku 2022/2023.

Tohtoročné intenzívky budú prebiehať posledný júlový týždeň od pondelka do piatku 25.-29. júla. 

Sú vhodné na naštartovanie anglického jazyka pred začatím školy, dovolenkou v zahraničí či nástupu do práce.

Cena za 10 vyučovacích hodín je 60 €.

Neváhajte a vyplňte prihlášku na letné intenzívne kurzy angličtiny.

Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Rozvrh hodín - školský rok 2022/2023

Rozvrh určíme na začiatku školského roka v septembri

 

 

slovencina web novy kurzOtvárame nový kurz slovenčiny pre začiatočníkov. [Новий курс 🇸🇰словацької мови для початківців.]

 

 

Language courses instaV školskom roku 2022/2023 budeme mať angličtinu pre najmenších a nemčinu, francúzštinu, španielčinu, taliančinu, ruštinu a portugalčinu vedenú našimi zahraničnými dobrovoľníkmi a angličtinu pre dospelých vedenú Ivkou Hruškovou.