Všetky články

Spolupráca s KERIcom web

 

futuedu tinifiedVzdelávanie pre budúcnosť - budovanie digitálnych zručností pedagógov je projekt podporený v rámci programu Erasmus+ zameraný na rozvoj digitálnych zručností pedagógov základných škôl a zdieľanie osvedčených postupov. 

simon brasil web thumb

Mal som to neuveriteľné štastie stať sa dobrovoľníkom cez European Solidarity Corps v tejto komplikovanej dobe a bol som vyslaný do najjužnejšieho brazílskeho štátu Rio Grande do Sul na 12 mesiacov.

dominika DRONI thumbČas plynie ako voda odkedy sme prišli do hlavného mesta Tbilisi. Mám sa veľmi dobre, počasie sa ochladzuje ale v Gruzínsku je čo robiť jedno aké ročné obdobie.

deegeays logoDigital Education Era - Global Citizenship Education for Activating Youth Online Space (DEE-GEAYS) financovaného programom Erasmus+ Európskej únie a Agenzia Nazionale Giovani - ANG cieli, aby to najlepšie z neformálneho vzdelávania bolo digitálne dostupné pre celý svet.

hanka irsko web thumb

Vďaka ESC projektu Kericu a mojej prijímacej organizácie Peter McVerry Trust mám možnosť pracovať s ľuďmi, ktorí sa potýkajú s problémom bezdomovectva.

1Zdravím všetkých na Slovensku. V Jerevane som zatiaľ 4. týždeň, čiže moja práca sa ešte len začne, keďže vždy o takomto čase majú všetci plné ruky práce.

ePassport logo squereProjekt KA2: ePassport

Téma: Posilnenie kapacít organizácií pôsobiacich v oblasti odborného vzdelávania a prípravy (OVP) a zlepšenie ich postupov pri podpore hybridnej a virtuálnej mobility.

lavicka ig

Ako sa to všetko podarilo? Kto všetko nám pomohol?
Prečítajte si článok o Lavičke na Moje Kysuce od našej Mirky Petríkovej.
Lavičke zdar,
Váš KERIC tím.

lavicka igPred rokom vznikla myšlienka, a dnes si lavička našla kamošku. Je to pre nás všetkých čistá eufória. Sen sa stal skutočnosťou.👌👏

Váš KERIC tím. 💚