uvodna fotka taborov 2021

Ahojte milí táborníci, máme pre vás tohtoročnú ponuku plnú dobrodružstva.  

Prihláška: stačí ju vyplniť online, budete informovaní o jej prijatí do konca mesiaca - prihláška.

Viac info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na vás.

 

Teenagerský tábor – dobrodružstvo pod hviezdami.

Dobrodružstvo začne hneď na začiatku, keď sa rozlúčiš s rodičmi a na džípe ťa privezieme do sveta kamarátov, spolupráce, dobrodružstva a prírody. Predstav si tábor, kde nie je budíček, pretože ťa budí slnko. Večer nie je večierka, pretože pozoruješ hviezdy pri ohni, netreba upratovať izbu, lebo spíš v stane, popcorn si dáš pri letnom kine, okúpeš sa na kúpalisku pri horských chatách a ochutnáš nové jedlá, ktoré sa naučíš aj uvariť. A tiež sa stretneš s našimi dobrovoľníkmi z celého sveta.
Vekovú hranicu sme určili medzi 12 až 16 rokov. Hlavná vedúca je Mirka

Termín: 3.7. – 8.7.2022

Miesto: Panoráma ranč, Korňa

Cena: 169 €

6 voľných miest

 

Športový denný tábor

Denný športový tábor nebude chýbať ani tento rok. Vyskúšate si rôzne športy s profi trénermi – atletiky, horolezectva, kruhového tréningu, karate, ping-pongu a ďalších. Otestujeme nový tartanový štadión, kúpalisko, športovú halu, Šeríkov okruh. Čaká nás veľa zábavy pri pohybových hrách v medzinárodnom time.
Privítame deti od 7 do 12 rokov. Hlavná vedúca je Lenka.

Termín: 4.7. – 8.7.2022

Miesto: KERIC, Čadca

Cena: 60 €

PLNE OBSADENÉ 

 

Boj o prežitie

Tento rok budeme stanovať ďaleko v horách, kde Vás vyvezieme na džípe. Budeme obklopení zvieratami, zajazdíme si na koňoch, v lese sa dozvieme aké poklady na jedenie, pre nás ukrýva, budeme objavovať stopy zvierat. Každý večer strávime pri táboráku a budeme pozorovať padajúce hviezdy. Vedúci budú z rôznych krajín, a tak si pokecáte aj po anglicky. Zažijeme aj letné kino pod hviezdami a výlety po okolitých horách. Naučíme sa spoločne uvariť rôzne medzinárodné jedlá. Tento tábor bude o prírode, kamarátoch a dobrodružstve.
Privítame deti od 10 do 13 rokov. Hlavná vedúca je Mirka

Termín: 10.7. – 15.7.2022

Miesto: Panoráma ranč, Korňa

Cena: 169 €

PLNE OBSADENÉ 

 

Zvieratkovo

ZVIERATKOVO je prázdninová krajina v rozprávkovej prírode. Počas tábora sa dozvieš veľa o živote zvieratiek, ktoré budeme mať na dosah ruky. Zistíme čo chutí koníkom, ovečkám, zajacom. Naučíme sa ako sa o ne postarať, čo robia radi. Overíš, či je naozaj najkrajší výhľad z konského sedla. Počas výletov zistíme, kde v horách sú kúpaliská a overíme si, že výhľad z nášho tábora je najkrajší. Zažijeme jedinečnú prespávačku v stane, pozorovanie hviezd pri táboráku, letné kino a nebudú chýbať tímové a športové hry v prírode. Teší sa na vás medzinárodný tím FORESTovci.
Privítame deti od 7 do 11 rokov. Hlavná vedúca je Lenka

Termín: 17.7. – 22.7.2022

Miesto: Panoráma ranč, Korňa

Cena: 169 €

PLNE OBSADENÉ

 

Minuloročné tábory nájdete na našej stránke v sekcii blogu

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: