uvodna fotka taborov 2021

Ahojte milí táborníci, máme pre vás tohtoročnú ponuku plnú dobrodružstva.  

Prihláška: stačí ju vyplniť online, budete informovaní o jej prijatí do konca mesiaca - prihláška.

Viac info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na vás.

 

 Všetky tábory máme plne obsadené!

Cestovateľský tábor – poďme prežiť týždeň v Brazílii

Tábor pre všetkých, čo majú cestovateľského ducha a chuť vydať sa do ďalekej Brazílie, objavovať jej jedlá, tance, športy, hry. Zažiť brazílsky karneval, naučiť sa pár slov po portugalsky. No a samozrejme, ani na našom cestovateľskom tábore nemôže chýbať tradičný výlet, kúpanie a kopec hier. Privítame deti od 7 do 10 rokov. Hlavná vedúca je Lenka.

Termín: 4.7. - 9.7.

Miesto: Rezidencia Ľadonhora, Dolný Vadičov

Cena: 169 €

obsadené

 

Boj o prežitie

Medzinárodný tím vedúcich pripravuje pre tento tábor adrenalínový program, kde dáme zabrať nielen svalom, ale aj mozgu a tiež chuťovým pohárikom a budeme jesť jedlá z celého sveta. Každodenné výzvy budú o spolupráci, zábave a prežití. Večery pri ohni, ďaleko od civilizácie, bláznenie sa v bazéne, objavovanie neznámych hôr na dolných Kysuciach, aj to bude náš tohtoročný tábor. Privítame deti od 10 do 13 rokov. Hlavná vedúca je Mirka.

Termín: 11.7. - 16.7.

Miesto: Rezidencia Ľadonhora, Dolný Vadičov

Cena: 169 €

obsadené

 

Teenagerský tábor – Cestovanie v čase

Žijeme v 3 tisícročí a už je možné cestovať v čase. Ako? Zistíte počas teenegerského tábora. Vekovú hranicu sme určili medzi 12 až 16 rokov. Počas tábora budeme každý deň žiť v inom desaťročí minulého storočia so všetkým, čo k tomu patrí (to uvidíte až v tábore). Okrem toho zažijete pokec so super coolovými vedúcimi z rôznych krajín. Hlavná vedúca je Mirka.

Termín: 18.7. – 23.7.

Miesto: Rezidencia Ľadonhora, Dolný Vadičov

Cena: 169 €

obsadené

Denný športový tábor

Hlavným programom tábora budú športy z rôznych krajín, objavíme krásy okolia Čadce, deti od 7 až 10 rokov zažijú veľa táborových a športových hier spolu s medzinárodnými vedúcimi. Každý deň deti precestujú inú krajinu a dozvedia sa veľa zaujímavostí. Hlavná vedúca je Lenka.

Termín: 23.8 – 27.8

Miesto: KERIC - okolie Čadce

Cena: 50 €

obsadené

 

Minuloročné tábory nájdete na našej stránke v sekcii blogu

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: