tabory web top

Ahojte milí táborníci, máme pre vás tohtoročnú ponuku plnú dobrodružstva.  

Prihlášku stačí vyplniť online. Budete informovaní o jej prijatí do konca mesiaca - prihláška.

Praktické detaily k platbe
Prosím rodičov a účastníkov o uhradenie účastníckeho poplatku na účet KERICu v Tatra Banke do 31.5.2023.
IBAN:    SK 90 1100 0000 0026 2850 0616
IČO:       37901281
!!!!!! prosím o identifikáciu platby : Meno dieťaťa

Po absolvovaní tábora, vám môžeme vystaviť doklad pre zamestnávateľa a ten vám môže tábor preplatiť z rekreačného preukazu.

V prípade odhlásenia účasti z letného tábora sa budú účtovať storno poplatky:
- odhlásenie 7 dní pred začiatkom tábora 15%
- odhlásenie 2 dni pred začiatkom tábora 50%
- odhlásenie deň pred začiatkom tábora 100%

Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na vás.


zvieratkovo
Zvieratkovo: 7- 10 rokov

Zvieratkovo je tábor plný malých veľkých dobrodružstiev v prírode. Počas tábora si deti rozvinú kreatívne myslenie, zahrajú sa pohybové hry od výmyslu sveta, no príležitostí na zoznámenie sa so zvieratkami žijúcimi na farme bude tiež neúrekom! Koníky či ovečky, postupne spoznáme všetky zvieratká z farmy a vyskúšame si, čo všetko starostlivosť o ne obnáša. V bohatom programe si nájdeme čas aj na také to pravé letné kino pod hviezdami.

Vyskúšame si spanie v stanoch, cez deň sa naši anglicky hovoriaci dobrovoľníci postarajú o rôznorodý program pre deti. Už teraz sa do malebnej prírody Kysúc veľmi tešíme! Pre veľký záujem zo strany detí sme si pripravili 2 termíny, jeden pod vedením našej Lenky Hruškovej a druhý povedie Mirka Sloviaková.

Praktické zabezpečenie: Deti budú 4 noci spať v chate a 1 noc v stane. Deti si donesú karimatku a spacák. Stravovanie bude zabezpečené. Obedy z reštaurácie a ostatné jedlá si budeme pripravovať v tábore. Maximálny počet detí v tábore je 14.

Dátum: 2.-7. júla a 9.-14. júla 2023 

Miesto: Panorama Ranč, Korňa

Cena: 190 €

PLNE OBSADENÉ


sport
Športový denný tábor: 7 - 10 rokov 

Denný tábor, kde deti majú možnosť vyskúšať si rôzne športy, ktoré Čadca a jej okolie ponúka. Po minulé roky sme si pod vedením skúsených inštruktorov a trénerov vyskúšali naozaj rôznorodé športové disciplíny, od tých atletických, cez tenis, hádzanú, plávanie až po balansovanie na slackline.

Športové aktivity prestriedame aj chytaním rýb na rieke Kysuca, no zábavnou formou sa za pomoci CHKO Kysuce priučíme aj niečo o zvieratkách a prírode. Medzi vedúcimi táborov sú aj naši zahraniční dobrovoľníci, takže si deti vyskúšajú angličtinu ako komunikačný jazyk v každodennom živote. Pod vedením našej skúsenej Lenky Hruškovej tak deti vo veku 7 až 10 rokov majú šancu zoznámiť sa s rovesníkmi z Čadce a okolia a zažiť spolu s nami kopec zábavy.

Praktické zabezpečenie: Tábor bude prebiehať od pondelka do piatka, každý deň od 8:00 - 16:30, deti budú mať zabezpečený obed v reštaurácii, donesú si desiatu, maximálny počet detí v tábore je 20.

Dátum: 17.-22. júla 2023

Miesto: KERIC, Nábrežná 1351, Čadca

Cena: 70 €

PLNE OBSADENÉstan v lese grafika


Boj o prežitie: 10-13 rokov

Zaži nezabudnuteľné dobrodružstvo hlboko v kysuckých lesoch na Panorama ranči v Korni. Ako prvé na teba čaká adrenalínová jazda džípom, ktorý ťa privezie do stanového tábora na vrchole kopca Beskyd. Naučíme sa ako prežiť v prírode, ktoré plody možno zbierať a ktoré nie, ako založiť oheň či prefiltrovať vodu. Noci strávime pozorovaním hviezd pri táboráku a nebudú ani chýbať dobrodružné skupinové hry, ktoré preveria tvoju odvahu a statočnosť. Tábor zakončíme turistických výletom, kde vyskúšame tvoju orientáciu. Mezinárodní vedúci s pomocou slovenských ťa donútia rozprávať po anglicky a odskúšame aj tvoje zručnosti pri večernom varení. Vedúcou na tomto tábore bude Mirka Petríková.

Praktické zabezpečenie: Deti budú 5 nocí spať v stane, ale budeme mať k dispozícii chatu. Deti si donesú karimatku a spacák. Stravovanie bude zabezpečené. Obedy z reštaurácie a ostatné jedlá si budeme pripravovať v tábore. Maximálny počet detí v tábore je 25.

Miesto: Panorama Ranč, Korňa

Cena: 190 €

Dátum: 16.- 21. júla 2023

PLNE OBSADENÉ


hiking
Putovný tínedžerský tábor: 13-18 rokov

Tento rok sme si pre mladých dospelých nachystali jedinečné dobrodružstvo. Putovanie prírodou s prespávačkou pod holým nebom! Počas štyroch dní, ktoré spolu strávime putovaním, sa naučíme samostatnosti, uvaríme si jedlo na ohníku alebo na plynovom variči, budeme pozorovať nočnú oblohu a s medzinárodnými dobrovoľníkmi pokecáme anglicky. Ale nebojte sa, nebude to žiadny boj o prežitie :) Tábor o kamarátstve, horách, prírode, dobrodružstve sa bude konať dokonca v dvoch termínoch.

Dátum: 24.-27. júla 2023

Praktické zabezpečenie: spanie bude prvé dve noci v hamakoch (na rozhladniach a prístreškoch, zabezpečíme hamaky, deti si donesú spacák), poslednú noc v ubytovaní. Každý deň máme jedno jedlo v reštaurácii, ostatné jedlá si budeme spoločne pripravovať. Maximálny počet je 20 účastníkov.

Vedúci tábora: Mirka Petríková s Šimonom Marečkom

Miesto: Javorníky s cieľom v Karolínke

Cena: 120 €

uvoľnili sa nám 4 miesta, môžete sa prihlásiť do 14.7.2023

 

Minuloročné tábory nájdete na našej stránke v sekcii blogu

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: