ponuka taborov 2020 Ešte je len január a my už premýšľame, čo budeme robiť, keď bude +30 a leto.Tu je naša ponuka na tábory. Už teraz sa na Vás tešíme.


 

Prihláška: stačí ju vyplniť online, budete informovaní o jej prijatí do konca mesiaca - prihláška.

Po uhradení poplatku, vám môžeme vystaviť doklad pre zamestnávateľa a ten vám môže tábor preplatiť z rekreačného poukazu.

Viac info: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Názov tábora

Popis tábora

Termín, miesto, cena

Cestovateľský tábor

Vek: 7 - 12

Tábor pre všetkých, čo majú cestovateľského ducha a chuť stráviť každý deň tábora v inej krajine, objavovať nové miesta, bavia ich táborové hry a súťaže. Medzinárodný tím vedúcich pripravuje pre tento tábor adrenalínový program, kde dáme zabrať nielen svalom, ale aj mozgu a tiež chuťovým pohárikom a budeme jesť jedlá z celého sveta.  Každodenné výzvy budú o spolupráci a zábave. Večery pri ohni, ďaleko od civilizácie, bláznenie sa v bazéne,  a objavovanie neznámych hôr na dolných Kysuciach, aj to bude náš tohtoročný tábor. Privítame deti od 7 do 12 rokov. Hlavná vedúca je Mirka.

Rezidencia Ľadonhora,

Dolný Vadičov,

5. – 10.7. 2020

Cena: 169 €

už opäť plné :)

Tábor pre teenegerov – Challenge accepted! 

vek: 12-15

Rozhodli sme sa aj tento rok pokračovať s tradíciou tábora špeciálne pre staršie deti vo veku od 12 do 15 rokov.  Pripravte sa na netradičné výzvy, ktoré rozvíjajú tímovú spoluprácu, kreativitu a zdvihnú adrenalín v krvi! Vaše mozgy potrápime rôznymi technickými aj technologickými (možno aj techno) úlohami. So zábavou nám pomôže úžasné ubytovanie na Ľadonhore s bazénom, večermi pri ohni, krásnymi horami a najlepšími medzinárodnými vedúcimi na svete spolu s nezničiteľnou hlavnou vedúcou Lenkou Petríkovou. Tábor pre teenegerov – Challenge accepted!

Rezidencia Ľadonhora,

Dolný Vadičov,

12. – 17.7.2020

Cena: 169 €

obsadený

Tanečno-športový tábor V POHYBE  

vek: 7 – 12

Pre deti vo veku 7 až 12 rokov je pripravený program, počas ktorého si deti vyskúšajú tanečné štýly z rôznych krajín. Spoločne vytvoríme tanečné choreografie do táborového videoklipu. Okrem tanca je pre deti pripravený aj program so športovými hrami a výzvami. Teší sa na Vás hlavná vedúca Lenka Hrušková.

Rezidencia Ľadonhora, Dolný Vadičov,

19.-24.7.2020

Cena: 169 €

posledných 5 miest voľných

Denný športový tábor

vek: 7-12

Denný tábor je určený pre deti vo veku 7-12 rokov. Zameraný je na pohybové hry, pričom si deti zdokonalia koordináciu, dynamiku a spoluprácu v tíme. Vyskúšajú si rôzne druhy športu a nebude chýbať ani táborová olympiáda so zahraničnými lektormi. Teší sa na Vás hlavná vedúca Lenka Hrušková.

BEH, HOD I SKOK nás baví, ŠPORTOVCOM budeme radi :)

KERIC, Čadca

24. - 28.8.

Cena: 40€

uvoľnili sa nám 4 miesta