standing against racism thumbnailThis handbook provides concepts and methods for staff to use in youth and voluntary service organizations. These activities provide a forum in which to identify and challenging racist attitudes and their harmful effects.

Sprístupňujeme naše logo na stiahnutie, pokiaľ vytváraš akýkoľvek propagačný materiál a potrebuješ naše logo. Môžeš si vybrať aj inverzné zobrazanie

keric 300 DPikeric INVERT 300 DPi

kvizPokiaľ chceš prezentovať Slovensko trochu inak a svojich zahraničných priateľov aj trochu vzdelať o našej krajine, tak sme vám na pomoc pripravili kvíz. Je vytvorený interaktívne, tak ak ho chceš využiť aj tak, tak nám napíš a pošleme ti ho vo forme powerpointovej prezentácie.

 

kericprezentaciaPokiaľ ste v zahraničí alebo máte stretnutie so zahraničnými partnermi a chcete im porozprávať o KERICu, môžete použiť aj túto prezentáciu. Je aktuálna ku 4. 2. 2014.

 

During the project STEPS TOWARDS CHANGE - NEXT STEP, supported by the Youth in Action Project, running from 1 September 2012 until 3 August 2013, we had a great opportunity to visit new host organisations all over the world.