Všetky články

220513 visegrad webĎakujeme Visegrad fondu za podporu nášho projektu dlhodobej a systematickej pomoci ľudí v núdzi z Ukrajiny. 

kenya web thumbMatúš Basanda pomáha organizácii v Keni už tretí mesiac. V článku sa dočítaš:
-> akí sú keňania
-> akú prácu odvádza hosťujúca organizácia
-> akej dobrovoľníckej činnosti sa tam venuje Matúš
-> čo si najviac užíva
-> a s čím najviac bojuje

dee geays cordoba 2022 web thumb13. apríla 2022 sa uskutočnil medzinárodné stretnutie partnerov DEE-GEAYS v Cordobe. 

Sevilla web thumbProjekt zameraný na posilnenie kapacít organizácií pôsobiacich v oblasti odborného vzdelávania a prípravy (OVP) a zlepšenie ich postupov na podporu hybridnej a virtuálnej mobility.

SEL 1 web thumbSociálno-emocionálne hodnoty, postoje a sociálne zručnosti, ktoré umožňujú účinný psychosociálny a fyzický rozvoj ...

 

zdravie thumb webProjekt zameraný na duševné zdravie dospievajúcich vo veku 13 až 18 rokov realizovaný vďaka podpore programu Erasmus+ (Rada Európy).

eupen belgicko thumb

Ahojte! Volám sa Lila  a momentálne už mesiac pôsobím ako dobrovoľníčka v rámci programu Globers v malom mestečku Eupen, na východe Belgicka. Môj projekt prebieha v azylovom centre Červeného Kríža. Sú v ňom umiestňované osoby, ktoré v Belgicku požiadali o azyl a čakajú na rozhodnutie o tom, či im bude pridelená určitá forma medzinárodnej ochrany. V centre žije približne 100 osôb,...

united planet korna web 1

United Planet je nezisková mládežnícká organizácia so sídlom v meste Boston v USA. Jej cieľom je vytvoriť globálnu celosvetovú komunitu, ktorá spája dobrovoľníkov z viac ako tridsiatich krajín sveta.

februar 2022 aktivity v kericu

Keďže sa dá konečne stretávať, vo februári si pre teba naši dobrovoľníci pripravili tieto zaujímavé aktivity.

kolaz lenka vizie

🇪🇺ERASMUS+ dnes rekapituluje programovacie obdobie 2014 – 2020 formou konferencie Vízia ERASMUS+ a oceňujú inšpiratívne projekty a organizácie. Neskutočne nás potešilo ocenenie KERICu a našej práce v oblasti 🙋‍♀️DOBROVOĽNÍCTVO.