Všetky články

tenn tabor 2021 thumbnailCestovanie v čase, tak sme nazvali tohtoročný tematický ⛺ kemp pre tínedžerov. Každý deň prežijú v inom období.

boj o prezitie 2021 thumbnailMáme pre vás krátky reportík z druhého tohtoročného ⛺ tábora v Dolnom Vadičove: Boj o prežitie.

cestovatelsky tabor thumbnailZdravíme z cestovateľského tábora po Brazílii.

210721 Kysuce clanok thumbV Čadci začala výstavba oddychovej zóny

1Aktivita vymyslená dobrovoľníkmi pre deti základných škôl ZŠ Komenského a ZŠ Horelica

Dakujeme instaKampaň na portáli StartLab úspešne skončila.

lavicka projekt cadcaNa projekt sa podarilo vyzbierať ešte vyššiu sumu, ako bola plánovaná. Nábrežie pri Kysuci bude onedlho krajšie.

terka nemecko thumbnailPrinášam útržky života ESC dobrovoľníčky v Berlíne. Pracujem v kultúrnom komunitnom centre, kde mám okrem iného na starosti sociálne médiá a blog.

13. Máj 2021 ig

Deň zúčtovania, alebo po anglicky: "Earth Overshoot Day", pripadol tento rok na 13. máj. Je dňom, kedy začíname spotrebovávať viac zdrojov, ako dokáže naša planéta vygenerovať za rok. Čiže od dnes, až do konca roka, ideme na ekologický dlh.

Lavička si hľadá kamošku new colors 1V rámci tohto projektu vytvárame oddychovú zónu na nábreží rieky Kysuca. Zveľadíme tak prostredie pred budovou v ktorej sídlime, aby slúžilo širokej verejnosti. Sprístupnením brehu rieky a vybudovaním oddychových plôch a výsadbou vhodných rastlín vznikne priestor nielen na oddych a trávenie voľného času, ale aj na organizáciu rôznych vzdelávacích, športových, kultúrnych a dobrovoľníckych podujatí na rozličné témy.