Jazykové kurzy

languageKaždoročne otvárame celoročné jazykové kurzy pre rôzne vekové kategórie. Pre deti od 7-15 rokov máme detskú angličtinu DANJ A-F.

Každú skupinu do 10 detí vedú dvaja lektori, mladý človek zo zahraničia a slovenský študent s výbornou angličtinou (vyššie skupiny učia dvaja zahraniční). Cieľom týchto angličtín je deti rozrozprávať, doplniť školské vzdelávanie, aby mali angličtinu radi a vedeli, prečo sa ju učia.

Pre starších máme dospelácke angličtiny, ktoré vyučuje Ivka Hrušková a sú zamerané na konverzáciu a trvalé zlepšovanie si angličtiny. Sú vedené tak, aby to bolo nielen vzdelávacie, ale najmä príjemné stretnutie učiteľa a "spolužiakov".

Podľa toho, z akých krajín k nám prídu dobrovoľníci v danom roku, otvárame aj ďalšie kurzy. Tento rok je to angličtina, nemčina, španielčina, ruština a portugalčina. Tieto kurzy sú vedené našimi dobrovoľníkmi a sú zamerané tiež najmä na konverzáciu a zoznámenie sa s krajinou dobrovoľníka.

View the embedded image gallery online at:
https://www.keric.sk/sk/rozvrh-kurzov/#sigProId2cd63bedfe

Kurzy v KERICu prebiehajú jedenkrát týždenne 90 minút. Cena je 80 € za detské kurzy a kurzy iných jazykov a 180 € za kurzy dospeláckej angličtiny za rok.

Snažíme sa podporovať rodiny aj jednotlivcov v učení sa cudzích jazykov, preto pri kúpe viac ako jedného kurzu máte zľavu 10%.

Snažíme sa vychádzať každému v ústrety, keď môžete prísť iba na pár mesiacov alebo potrebujete individuálne hodiny, riešenie vždy nájdeme.

Neváhajte a vyplňte prihlášku na jazykové kurzy v školskom roku 2021/2022.

Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Rozvrh hodín - školský rok 2021/2022

Rozvrh kurzov pre školský rok 2021/2022 určíme v septembri.