Zúčastnilo sa 34 detí od 12 do 16 rokov, 4 medzinárodných dobrovoľníkov: Emre z Turecka, Keti z Gruzínska, Avuzwa z Juhoafrickej Republiky a Finja z Nemecka. Vedúca bola Mirka Petríková.

Tínedžerov sme rozdelili do 4 skupín a každé ráno sa točili strojom času a skočili sme v 🕰čase do iného obdobia. Rozhodli sme sa aké aktivity budeme v ten deň robiť a deň mohol začať.

🤓Každá skupina mala na starosti niečo iné: 1. soft skills, 2. šport, 3. módu a 4. hudbu. Skupina so soft skills nás učila komunikácii a networkingu, športová zase vymyslela ktorý šport, ktorý budeme v ten daný deň robiť, hudobná zase zostavila akú hudbu budeme večer počúvať a módna zase ako sa oblečieme, každý večer sme predsa prežili večernú fiestu v inom období a na inom mieste. Raz pri ohni, raz pri bazéne, raz vo vnútri a raz v lese.

😍Najviac zapamätateľná aktivita bola nočný lov pokladov, kde mladí museli prejsť lesom a získať svoj úlovok. Ako správni tínedžeri, ktorí majú napozerané všetky americké horory mali nahnáno.
🤙Najlepší večer bol zase ten po poobednej túre, kedy prvý krát po všetkých táborových dňoch, bolo ticho.

Nechýbali ani aktivity ako escape room, 🚀balónová vojna, ⚽futbalový turnaj či 🎞filmová noc.

 

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: