Zúčastnilo sa 33 detí od 10 do 13 rokov, 4 medzinárodných dobrovoľníkov: Ketevan z Gruzínska, Emre z Turecka a Paul a Eilyn z Nemecka, 1 dobrovoľník zo Slovenska: Mirka Sloviaková, vedúca bola Mirka Petríková a 40 kliešťov.

Deti sme taktiež rozdelili do 5 kmeňov a každý kmeň musel dokončiť nejakú úlohu - založiť 🔥oheň, postaviť 🏗prístrešok, vyrobiť poriadnu palicu na podopieranie sa či lavičku na sedenie a každý musel prísť s nejakým vynálezom. Každý kmeň mal svoj vlastný príbeh o tom, kto sú a každý deň sme mali pre nich špeciálnu aktivitu v lese. Večery hostil vždy iný kmeň, ktorý sme všetci navštívili. Dávali sme si navzájom 🎁dary, učili sa svojim tradíciám a nechýbala ani večera pripravená navštevovaným kmeňom.

Každé dopoludnie sme mali špeciálnu aktivitu: raz to bola túra s lovom pokladov, iný deň zase escape room či boj o 🌈vlajku. Bazén znovu zvíťazil a deti sa kúpali pred aj po obede a pred aj po večeri. Po zotmení sme pre nich mali pripravené ďalšie aktivity, kedy nechýbal ani bobrík odvahy a strašidelné hry v lese.

😍Najväčší úspech, samozrejme po bazéne, bolo navštevovanie sa, kedy si deti zvládli medzi sebou vytvoriť priateľstvá, ktoré si budú pamätať.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: