Každý kontinent bol umiestnený na inom mieste v Čadci (v knižnici, v kultúrnom dome, v kaviarni Le petit café, v domove dôchodcov, v galérii...). Deti prežili úžasný deň hraním tejto hry, aby našli nové kľúče a informácie o rozličných miestach. Obrázky povedia viac ako slová! Bolo to skvelé doobedie plné úsmevov, angličtiny a nových informácií!

Popoludnie bolo založené na pohybe a tanci s deťmi z kurzov Angličtiny. Po ťažkom začiatku si každý zahral veľa dobrých hier, ktoré navrhli dobrovoľníci a ich Slovenskí partneri!

Potom sme si vypočuli prezentáciu od Michala Knitla, bývalého dobrovoľníka a momentálne profesionálneho cestovateľa. V priebehu 2 hodín sa podelil so svojimi zážitkami a ukázal veľa prekrásnych obrázkov zo svojich ciest v kaviarni Le Petit Café.

Na záver dňa sme zorganizovali medzinárodný večer na rovnakom mieste. Každý priniesol nejaké tradičné jedlo alebo nápoj, veľa dobrej hudby z každej časti sveta a niekoľkých úžasných ľudí! S diskusiami, tancami a vtipmi to bol úžasný koniec dňa!

Ďakujeme všetkým účastníkom, Slovenským partnerom Anglických kurzov za ich pomoc, knižnici, galérii a kultúrnemu domu za to, že sme mohli využiť ich priestory. A veľké ďakujeme patrí tiež Domovu dôchodcov za ich veľkú účasť v hre, za ich čas a strávenie tohto času s nami, čo bolo veľmi dôležité a zaujímavé.

10468459 10154897750520512 2966174649446158207 o

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: