220524 ad fb belgium shortterm web

🙌Zaži festivalové leto v 🇧🇪Belgicku cez 🇪🇺Európsky Zbor Solidarity. V Belgicku majú dobrovoľníci možnosť zúčastniť sa na rôznych známych festivaloch: 🎸hudobných festivaloch, festivaloch pouličného 🎭umenia a festivaloch fantasy 🎬filmov.

👉Na tieto work-campy hľadáme 5 až 10 dobrovoľníkov v závislosti od dopytu našich partnerov. Títo dobrovoľníci sa budú podieľať na realizácii festivalu (montáž a demontáž, nakladanie s odpadom na festivale, distribúcia vstupeniek....

👉Výmenou za to sa budú môcť zúčastniť na festivale. Nejde o bezplatnú účasť na festivale, ale o chuť investovať do konkrétneho projektu. Dobrovoľník by preto mal počítať s tým, že sa bude aktívne zapájať do úloh, ktoré mu budú zverené.

👍 V SVI venujú veľkú pozornosť všetkým formám rozmanitosti: tak z hľadiska rodovej rovnosti, ako aj kultúry. Spolu s nimi sme presvedčení, že tento druh projektov uľahčuje medzikultúrnu výmenu, a preto trváme na tom, aby všetci dobrovoľníci, ktorí sa zúčastňujú na jednom projekte, mali čo najviac národností.

💰Všetky náklady spojené s projektom sú hradené z programu 🇪🇺Európskeho Zboru Solidarity.

Projekty sú vhodné pre mladých ľudí od 18 do 30 rokov. 

Brussels International Fantastic Films Festival

📍Miesto: Brussels
🗓Kedy: 29-08-22 - 10-09-22
🌍Téma: EDU – FEST – 10CULT – ART

Couleur Café

📍Miesto: Brussels
🗓Kedy: 2022 (date to confirm)
🌍Téma: SOCI – MANU – FEST – CULT

Esperanzah Festival

📍Miesto: Floreffe
🗓Kedy: 2022 (date to confirm)
🌍Téma: ENVI – FEST

Dour Festival

📍Miesto: Dour
🗓Kedy: 13-07-22 - 18-07-22
🌍Téma: ENVI – FEST

Solidarity Project

📍Miesto: Florenville/ Namur
🗓Kedy: 2022 (date to confirm)
🌍Téma: SOCI – FEST – CULT

❗️V infopacku nájdeš všetko info ku týmto projektom, no aj info ku dlhodobým projektom v Belgicku pre najbližšie obdobie

CV a motivačný list v 🇬🇧angličtine pošli Lenke na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

🙏Tešíme sa na tvoju prihlášku.

esc logo sk

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: