csm icye volunteers 006d034a47

Uzávierka prihlášok je 20. februára, je možné, že termíny budú predlžovať.

Účastníci, ktorí majú záujem o projekty, by mali vyplniť prihlášku a poslať mi ju na adresu Astrid Türler Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Prihláška, opisy projektov a ďalšie informácie sú k dispozícii aj na našej webovej stránke: EVS stáž vo Švajčiarsku a Európe s ICYE ∣ ICYE

ICYE SCHWEIZ - 2 pozície

Miesto: Bern
Začiatok: 1. september
Dĺžka projektu: 12 mesiacov
Téma: Programová podpora v ICYE Switzerland, Pomoc pri marketingu a komunikácii, Pomoc v táboroch a aktivitách organizácie
Všetko o projekte nájdete v oficiálnom infopacku.

Téma: Sociálne médiá a správa obsahu v ICYE Švajčiarsko, Podpora pri vývoji a úprave webovej stránky www.icye.ch. Pomáhať s rozvojom a dohľadom nad našimi kanálmi sociálnych médií (Facebook, Instagram a Linkedin) spolu s malým tímom dobrovoľíkov.
Všetko o projekte nájdete v oficiálnom infopacku.

MÈRE SOFIA FONDATION

Miesto: Lausanne
Začiatok: júl
Dĺžka projektu: 12 mesiacov
Téma: Inklúzia, Pomoc v Nadácii Mére Sofia, sociálnej organizácii, ktorá pomáha najchudobnejším. Príprava jedál a pomoc v kuchyni. Spolupráca s dobrovoľníkmi. Distribúcia jedál. Logistická pomoc a údržbárske práceSociálna podpora počas večera.
Všetko o projekte nájdete v oficiálnom infopacku.

 

BLINDSPOT - INCLUSION AND DIVERSITY SWITZERLAND

Miesto: Bern
Začiatok: 1. máj
Dĺžka projektu: 12 mesiacov

Téma: Inklúzia a rozmanitosť: Podpora rôznorodého tímu obsluhy v reštauráciách Provisorium 46 a Fabrique28, ktorý pozostáva z ľudí s hendikepom a bez neho (s podporovaným dohľadom).Pomoc pri príprave a realizácii rôznych kultúrnych podujatí Podpora pri príprave, realizácii a následnom vyhodnotení rôznych inkluzívnych projektov (napr. letný a zimný tábor a iné nové projekty) Napr. príprava marketingových a komunikačných materiálov, podpora prihlasovacieho konania, fotografovanie, podpora sociálnych pedagógov atď.

Všetko o projekte nájdete v oficiálnom infopacku.

KINDER IM MITTELPUNKT

Miesto: Allschwil
Začiatok: 25. apríl
Dĺžka projektu: 12 mesiacov
Téma: Organizácia a realizácia herných a remeselných popoludní, práca s deťmi, účasť na táboroch
Všetko o projekte nájdete v oficiálnom infopacku.

Preložené a prevzané z oficiálnej výzvy.

 
Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: