esc Finland

Sme radi, že vás informujeme, že máme nové otvorené pozície pre dobrovoľníkov ESC na dvoch miestach vo Fínsku. Dobrovoľnícke obdobia trvajú 12 mesiacov.

Na webe Maailmanvaihto nájdete úplné popisy, pokyny na použitie a formulár žiadosti o ESC.
Bolo by úžasné, keby ste mohli šíriť informácie o týchto pozíciách.
Posledný termín na podanie žiadosti je 24. mája 2021.

Upozorňujeme, že prijímame iba žiadosti mladých ľudí, ktorí vyplnili formulár žiadosti o HSR Maailmanvaihto. Pozície sú otvorené pre mladých ľudí z ktorejkoľvek vysielajúcej organizácie. Partnerov si vyberáme podľa vybraných dobrovoľníkov. Tešíme sa, až si prečítame prihlášky vašich dobrovoľníkov! K tomuto e-mailu je pridaný obrázok s grafikou, ktorý môžete použiť pri šírení správy mladým ľuďom, ktorí majú záujem.

Dostupné dobrovoľnícke príležitosti pre ESC:
1) Komunita Tapola Camphill Village (12 mesiacov - 9.8.2021 - 8.8.2022, 2 dobrovoľníci) je živé živé a pracovné spoločenstvo pre dospelých so špeciálnymi potrebami. Komunita Tapola sa skladá z piatich domov, biodynamickej farmy a rôznych dielní (tkanie, rôzne remeslá a ďalšie).

2) Maailmanvaihto - ICYE Fínsko (12 mesiacov - 6.9.2021 - 5.9.2022, 1 dobrovoľník), nezisková mimovládna organizácia pôsobiaca v oblasti medzinárodného dobrovoľníctva, organizujúca dlhodobé dobrovoľnícke programy pre mladých dospelých (18 - 30 rokov) .

Popisy projektov si môžete pozrieť na webovej stránke Maailmanvaihto.

V prípade záujmu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: