Ideas into action

11990537 1682591111987028 7970302289592772001 n

V projekte Ideas into action sme zapojení už druhý rok. Projekt bol podporený programom ERASMUS +. KA2, Strategické partnerstvá. Koordinátorom porjektu je náš dlhodobý partner Lancaster college. ďalej sú do projektu zapojení partneri z Holandska, Litvy, Talianska a Rumunska.

Počas projektu sme mali možnosť navštíviť všetkých partnerov a počas spoločných stretnutí sme zdieľali vedomosti a skúsenosti v oblasti podnikania mladých ľudí v naších krajinách. Najskôr sme sa navzájom informovali o právnej a štátnej podpore podnikania mladých ľudí a potom sme rozvíjali metódy, ako mladých ľudí motivovať a propraviť na podnikanie, ako ďalšiu variantu uplatnenia sa v profesijnom živote. Viac informácii o projekte môžete nájsť na facebookovej stránke projektu https://www.facebook.com/Ideas.into.Action.ErasmusPlus/

AKTUALITY

Informačné stretnutie o EDS

 

23.8. o 10:00

 

Každý, kto uvažujete o tom, že sa stanete dobrovoľníkom, príďte na stretnutie a získate podrobné informácie o EDS a aktuálnych projektoch všade vo svete. Teraz napr. o projektoch vo Fínsku, na Islande, v Indonézii, v Portugalsku, v Španielsku, v Rakúsku, vo Švajčiarsku a iné.

 

KERIC na facebooku

 

Podrobnosti o našich akciách nájdete aj na facebookovej KERIC stránke

ICYE logo original maleeurodeskkysuce-online