Projekt QuNeCo II - Quality Network Cooperation

14606449 553939118137860 2685657396921752578 n

Od 16. do 24. októbra sa v KERICu stretli zástupcovia neziskových organizácií z Číny, Vietnamu, Hondurasu, Grécka, Indonézie, Mjanmarska, Filipín, Čiech, Rakúska a Slovenska, aby spoločne odštartovali projekt QuNeCo II.

Projekt bol podporený programom Erasmus+ a jeho hlavným cieľom je rozbehnúť a skvalitniť spoluprácu na projektoch medzinárodného dobrovoľníctva. V rámci projektu vyšleme dobrovoľníkov do krajín mimo Európy, aby pomáhali v týchto krajinách, aby spoznali novú kultúru a aj takto pomáhali k väčšiemu porozumeniu medzi ľuďmi. Počas stretnutia, naších hostí privítal aj primátor mesta, navštívili Klokočov, Starú Bystricu, Husárik, Jánošíkové Diery a Žilinu. Podrobnosti o priebehu projektu môžete sledovať na blogu http://quneco.blogspot.sk/ 

AKTUALITY

Informačné stretnutie o EDS

 

Každý, kto uvažujete o tom, že sa stanete dobrovoľníkom, príďte na stretnutie a získate podrobné informácie o EDS a aktuálnych projektoch všade vo svete. Teraz napr. o projektoch vo Fínsku, na Islande, v Indonézii, v Portugalsku, v Španielsku, v Rakúsku, vo Švajčiarsku a iné.

 

KERIC na facebooku

 

Podrobnosti o našich akciách nájdete aj na facebookovej KERIC stránke

ICYE logo original maleeurodeskkysuce-online